Simple Site (Hazır Tema)

AnasayfaYazılımlarWeb TasarımSimple Site (Hazır Tema)

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Kolay Müşteri Paneli

SEO Uyumlu Yapı

1.000
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL

Modern ve Kreatif Tasarım

Tüm sektörler ile uyumlu, ilgi çekici ve akılda kalıcı, kreatif tasarım.

Kolay Yönetim Paneli

WordPress altyapısına sahip basit, kolay ve türkçe yönetim paneli

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Mobil cihaz ve tabletlerle uyumlu responsive tasarım (Müşteri Paneli dahil.)

Sınırsız Ürün Kategorileri

Sınırsız Ürün Kategorileri Ürün gruplarınızı sınırsız alt alta kategorize edebilir, her ürün kategorisi için özel meta bilgilerive detaylı açıklamalar ekleyebilirsiniz.

WhatApp Modülü

WhatsApp modülü sayesinde müşterileriniz ile hızlıca iletişim kurabilirsiniz.

SEO Uyumlu

Hazırladığımız siteler Google SEO uyumlu yapıya sahiptir.

ÖRNEK SİTELERİ İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

İstanbul Pendik‘te Web Tasarım ihtiyaçlarınız için Web Tasarım hizmeti vermekteyim. Web sitenizin yenilenmesinden, site hızına, teknik optimizasyonundan, Google’da yükselme çalışmalarına kadar anlamadığınız ve kafanızı karıştıran herşeyi sizin için yaparak size kurumsal ve güzel bir web sitesi hazırlıyorum.

Yönetim panelli bir siteniz olacağı için ürün ekleme, haber ekleme, yazı ve video ekleme gibi tüm ihtiyaçlarınızı kendi sitenizdeki yönetim panelinden kolayca ve rahatlıkla yapabileceksiniz.

30 yıldır İstanbul Pendik’te yaşayan birisi olarak pendikteki bir çok firmaya web tasarım hizmeti verdim ve vermeye devam ediyorum. Ulaşılabilir ve size yakın birisinden bu hizmeti almanın bazı avatajları vardır. Sitenizde teknik ve çözemediğiniz bir problem olduğunda kendinize yakın bir yerdeki firma ile çalışmak her zaman daha avatajlıdır. 

Neden Web Sitesi Açmalısınız?

En önemli sorulardan birisi bence bu. Neden bir web sitesine ihtiyaç var?  Eğer okumaya devam ederseniz bu yazıda çok yararlı bilgiler bulacağınıza eminim. Ülkemizde Kobi statüsündeki işletmelerin 5 milyondan fazla olduğunu bunlardan yalnızca 1 milyon firmanın web sitesi olduğunu düşündüğümüzde durumun ne kadar kritik olduğunu söyleyebilirim. Elbette geçmişten günümüze internet sitesi yaptırma serüveni tamamen değişmiş durumda.

2010 yılında bir firmada stajer olarak başladığım bu sektörde web sitesi isteyen firmalara, siteye koymak için yazı istediğimde kartvizit fotografını çekip gönderdiklerine şahit olmuştum. Şaka değil. Fakat günümüzde firmalar web sitesinin artık ne kadar elzem olduğu konusunda hem fikir olmuş durumda.

Artık kendi ihtiyaçlarını belirleyerek web tasarım firmalarına ulaştıklarını gözlemledim. Bir çok firma ne istediği konusunda hala belirsizlikler yaşıyor. Mobilya dükkanına girdiğimizde nasıl bir koltuk takımı alacağımız dükkana girmeden kafamızda şekilleniyor. Rengi, kumaşı, ağacı vs. Aynı durum web sitesi içinde geçerli aslında. İletişim formu, whatsapp eklentisi, galeri, referanslar sayfası bunları bir liste haline getirip web tasarım işi yapan firma ve kişilere verdiğinizde çok daha bilgili ve ne istediğini bilen bir firma durumunda oluyorsunuz.

Ürün ve Hizmetlerinizi Daha Geniş Kitlelere Sunmak İçin

Web sitesi ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere sunmanın en etkili ve ucuz yoludur. İyi bir internet sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz ülkeye web sitesi üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Web tasarım hizmeti herkes tarafından kolayca yapılamayan bir konu olduğundan profesyonel ajanslardan veya kişilerden destek almalı ve tıpkı iç dekorasyonu mükemmel olan bir dükkan açar gibi web sitesinin tasarımını yaptırmalıdır. İşte tam olarak bu noktada pendik web tasarım firması olarak kurumsal internet sitenizin kurulumundan, ürün ve hizmetlerinizin eklenmesine kadar anahtar teslim web sitesi yapıyoruz.

Geçmişten günümüze sürekli ilerleme kaydeden teknoloji hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bu gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek işletmeler için hayati önem arz eder. İşletmeler doğrudan yada dolaylı yoldan online bir şekil de kazanç elde edebilmek adına web tasarım yaptırmaktadır.

Yeni Müşterilere Ulaşın

Firmaların mevcut müşterilerini koruyup yeni müşteri gruplarına ürün ve hizmet satışı yapmanın en kolay yolu web tasarım hizmeti almaktan geçtiğini söyleyebilirim. Eğer dijital dünyada yatırım yapmayarak mevcut müşterileriniz ile devam ediyorsanız bu durumun geriye gitmek olduğunu çok rahat ifade edebilirim. Web sitesi size bir çok kapıyı açan bir anahtardır.

Doğrudan Satış İçin Web Sitesi

Web tasarımı; tanıtım ve reklam amacıyla kişiler veya işletmelerin internet ortamında bulunan bir nevi kimlikleridir. Bu kimliklere şu şekilde bir örnek verebiliriz. Bulunduğunuz şehirde çok ciddi bir işlekliğe sahip olan bir cadde düşünün. Bu cadde üzerinde günlük yüzbinlerce insanın geçtiğini bunların bazılarının sadece o cadde üzerinden geçen bireyler olduğunu bazılarının ise o cadde üzerinde bulunan esnaf dükkanlarına uğrama ihtimali olduğunu düşünün.

Mükemmel bir oran değil mi? Fakat bu oranların belirli bir saatten sonrası azaldığını hepimiz bilmekteyiz. Mesai saatlerinin bitişi kişilerin evlerine dönüşleri bu caddenin işlekliğini doğal olarak azaltmaktadır. Bu durumda interneti kullanarak ürün ve hizmet satışı yapmak hem daha ucuz hemde daha karlıdır.

Sizler için açıklamış olduğumuz bu maddelerin işlevsel hale gelebilmesi için yazımızın başında açıkladığımız olduğumuz gibi web sitenizin pendik web tasarım firması tarafından yapıldığında aşağıdaki hizmet ile yapılmaktadır.

Prestijiniz İçin Web Sitesi

Pendik web tasarım firmalarından biri olan Buğra Yazar Danışmanlık web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimiz için profesyonel hizmet, kreatif ve güncel trendlere uygun tasarımlar yaparak firmanızı ön plana çıkarıyoruz.

Şimdi de gelelim neden Pendik Web Tasarım Firmasını tercih etmelisiniz konusuna;

Yukarıda yazmış olduğumuz maddelerin yanı sıra onlarca alanda destek ve hizmet vermeye devam ediyor ve tüm profesyonelliğimizi kullanarak her zaman yanınızda olduğumuzu tekrar tekrar hatırlatmak istiyoruz.

 

En Popüler Scriptler

SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 5 Günde Teslim
Profesyonel Paket

Profesyonel Paket

3.000
SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 3 Günde Teslim
Simple Site (Hazır Tema)

Simple Site (Hazır Tema)

1.000
Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

250
SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 7 Günde Teslim
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

5.000

Top