E-Ticaret Sitesi

AnasayfaYazılımlarWeb TasarımE-Ticaret Sitesi

Modern ve Şık Tasarım

Full Responsive (Mobil Uyumlu)

Kolay Müşteri Paneli

SEO Uyumlu Yapı

5.000
(Tek Sefer)

Demo Site SATIN AL

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

İstanbul Pendik‘te Web Tasarım ihtiyaçlarınız için Web Tasarım hizmeti vermekteyim. Web sitenizin yenilenmesinden, site hızına, teknik optimizasyonundan, Google’da yükselme çalışmalarına kadar anlamadığınız ve kafanızı karıştıran herşeyi sizin için yaparak size kurumsal ve güzel bir web sitesi hazırlıyorum.

Yönetim panelli bir siteniz olacağı için ürün ekleme, haber ekleme, yazı ve video ekleme gibi tüm ihtiyaçlarınızı kendi sitenizdeki yönetim panelinden kolayca ve rahatlıkla yapabileceksiniz.

30 yıldır İstanbul Pendik’te yaşayan birisi olarak pendikteki bir çok firmaya web tasarım hizmeti verdim ve vermeye devam ediyorum. Ulaşılabilir ve size yakın birisinden bu hizmeti almanın bazı avatajları vardır. Sitenizde teknik ve çözemediğiniz bir problem olduğunda kendinize yakın bir yerdeki firma ile çalışmak her zaman daha avatajlıdır. Hiçbir sorun olmadığı zamanda birlikte bir çay içeriz ????

Neden Web Sitesi Açmalısınız?

En önemli sorulardan birisi bence bu. Neden bir web sitesine ihtiyaç var?  Eğer okumaya devam ederseniz bu yazıda çok yararlı bilgiler bulacağınıza eminim. Ülkemizde Kobi statüsündeki işletmelerin 5 milyondan fazla olduğunu bunlardan yalnızca 1 milyon firmanın web sitesi olduğunu düşündüğümüzde durumun ne kadar kritik olduğunu söyleyebilirim. Elbette geçmişten günümüze internet sitesi yaptırma serüveni tamamen değişmiş durumda.

2010 yılında bir firmada stajer olarak başladığım bu sektörde web sitesi isteyen firmalara, siteye koymak için yazı istediğimde kartvizit fotografını çekip gönderdiklerine şahit olmuştum. Şaka değil. Fakat günümüzde firmalar web sitesinin artık ne kadar elzem olduğu konusunda hem fikir olmuş durumda.

Artık kendi ihtiyaçlarını belirleyerek web tasarım firmalarına ulaştıklarını gözlemledim. Bir çok firma ne istediği konusunda hala belirsizlikler yaşıyor. Mobilya dükkanına girdiğimizde nasıl bir koltuk takımı alacağımız dükkana girmeden kafamızda şekilleniyor. Rengi, kumaşı, ağacı vs. Aynı durum web sitesi içinde geçerli aslında. İletişim formu, whatsapp eklentisi, galeri, referanslar sayfası bunları bir liste haline getirip web tasarım işi yapan firma ve kişilere verdiğinizde çok daha bilgili ve ne istediğini bilen bir firma durumunda oluyorsunuz.

Ürün ve Hizmetlerinizi Daha Geniş Kitlelere Sunmak İçin

Web sitesi ürün ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere sunmanın en etkili ve ucuz yoludur. İyi bir internet sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi istediğiniz ülkeye web sitesi üzerinden rahatlıkla satabilirsiniz. Web tasarım hizmeti herkes tarafından kolayca yapılamayan bir konu olduğundan profesyonel ajanslardan veya kişilerden destek almalı ve tıpkı iç dekorasyonu mükemmel olan bir dükkan açar gibi web sitesinin tasarımını yaptırmalıdır. İşte tam olarak bu noktada pendik web tasarım firması olarak kurumsal internet sitenizin kurulumundan, ürün ve hizmetlerinizin eklenmesine kadar anahtar teslim web sitesi yapıyoruz.

Geçmişten günümüze sürekli ilerleme kaydeden teknoloji hayatımızda önemli bir yere sahiptir. Bu gelişen teknolojiye ayak uydurabilmek işletmeler için hayati önem arz eder. İşletmeler doğrudan yada dolaylı yoldan online bir şekil de kazanç elde edebilmek adına web tasarım yaptırmaktadır.

Yeni Müşterilere Ulaşın

Firmaların mevcut müşterilerini koruyup yeni müşteri gruplarına ürün ve hizmet satışı yapmanın en kolay yolu web tasarım hizmeti almaktan geçtiğini söyleyebilirim. Eğer dijital dünyada yatırım yapmayarak mevcut müşterileriniz ile devam ediyorsanız bu durumun geriye gitmek olduğunu çok rahat ifade edebilirim. Web sitesi size bir çok kapıyı açan bir anahtardır.

Konuyu biraz daha detaylı anlatmam gerekirse aşağıdaki görselde bir restoran sitesini görüyorsunuz. Bu restoran Pendik, Kaynarca’da bulunmaktadır. Eğer web sitesi olmasaydı bu restoranı sadece kaynarcada yaşayanlar yada yoldan geçerken tesadüfen karnı acıkıp içeri giren kişiler bilecekti. Fakat bu firmaya gidip sahibi İbrahim Bey’e tıpkı bu yazımda anlattığım şeyleri karşılıklı kahve içerek anlattım. Bana hak verip hızlıca web sitesi açmak istediğine karar verdi. 2018 yılında açtığımız bu web sitesi günde 100 kişi tarafından ziyaret edildikten sonra onlara SEO yani arama motoru optimizasyonu hizmetlerinden bahsettim. SEO hizmetini kısaca şöyle özetleyebilirim. pendik döner, yada pendikteki dönerciler yazan kişilerin bu firmayı kolayca bulması için teknik düzenlemeler içeren bir dijital hizmettir. 6 aylık boyunca seo hizmeti verdikten sonra günde 500 kişinin girdiği bir web sitesine dönüştü ????

SEO hizmetleri hakkında daha fazla bilgi almak için Bugrayazar.com/SEO-Hizmeti

Doğrudan Satış İçin Web Sitesi

Web tasarımı; tanıtım ve reklam amacıyla kişiler veya işletmelerin internet ortamında bulunan bir nevi kimlikleridir. Bu kimliklere şu şekilde bir örnek verebiliriz. Bulunduğunuz şehirde çok ciddi bir işlekliğe sahip olan bir cadde düşünün. Bu cadde üzerinde günlük yüzbinlerce insanın geçtiğini bunların bazılarının sadece o cadde üzerinden geçen bireyler olduğunu bazılarının ise o cadde üzerinde bulunan esnaf dükkanlarına uğrama ihtimali olduğunu düşünün.

Mükemmel bir oran değil mi? Fakat bu oranların belirli bir saatten sonrası azaldığını hepimiz bilmekteyiz. Mesai saatlerinin bitişi kişilerin evlerine dönüşleri bu caddenin işlekliğini doğal olarak azaltmaktadır. Bu durumda interneti kullanarak ürün ve hizmet satışı yapmak hem daha ucuz hemde daha karlıdır.

Sizler için açıklamış olduğumuz bu maddelerin işlevsel hale gelebilmesi için yazımızın başında açıkladığımız olduğumuz gibi web sitenizin pendik web tasarım firması tarafından yapıldığında aşağıdaki hizmet ile yapılmaktadır.

Prestijiniz İçin Web Sitesi

Pendik web tasarım firmalarından biri olan Buğra Yazar Danışmanlık web tasarım firması olarak siz değerli müşterilerimiz için profesyonel hizmet, kreatif ve güncel trendlere uygun tasarımlar yaparak firmanızı ön plana çıkarıyoruz.

Şimdi de gelelim neden Pendik Web Tasarım Firmasını tercih etmelisiniz konusuna;

 • Seçkin ekibimizle birlikte siz kıymetli müşterilerimizin istek ve arzularını dinleyerek ve aynı zamanda bizim konuyla ilgili bilgi birikimlerimizi sizin isteklerinizle harmanlayarak profesyonel bir şekilde web sitenizi tasarlamaktayız.
 • Tamamen isteklerinize uygun bir şekilde geliştirmiş olduğumuz web tasarım çalışmalarında UI/UX tasarım temellerini ele alarak geliştirmelerimizi yapıyor ve müşterilerinizin satın alma olasılıklarını artıracak tasarımlar yapıyoruz.
 • Yaptığımız özel anlaşmaların sonrasında web sitenizi geliştirdikten sonra sizlere basit kişisel olarak yapabileceğiniz iş ve işlemlerin eğitimini veriyoruz.
 • Bir süre vermiş olduğumuz eğitimin yetersiz gelmesi yada kişisel olarak yapamadığınız herhangi bir işlem hakkında sizlere canlı destek oluyor yada profesyonel ekiplerimizin duruma anlık müdahle etmesine izin veriyoruz.

 

Yukarıda yazmış olduğumuz maddelerin yanı sıra onlarca alanda destek ve hizmet vermeye devam ediyor ve tüm profesyonelliğimizi kullanarak her zaman yanınızda olduğumuzu tekrar tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Pendik Google SEO Hizmeti

Yazımıza öncelikle SEO Nedir? sorusunun cevabını vererek başlayalım. Herşeyden önce SEO kelimesinin açılımı Search Engine Optimization olarak geçmektedir. SEO web sitenizin arama motorunda aratılması sonucunda web sitenizin üst sıralarda gözükmesini sağlar.

    Yapmış olduğumuz bu SEO çalışması sizlere üç fayda sağlar;

 1. Web sitenizin performansını arttırır.
 2. Web sitenizin arama sonucunda üst sıralarda görüneceğinden sitenizin ziyaretçi sayısını arttırabilirsiniz.
 3. Yukarıdaki açıklamaya istinaden ziyaretçi sayısı ne kadar artarsa buna paralel olarak kazancınız da bir o kadar artmış olur.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kazançlardan faydalanmak isterseniz bizlerden pendik web tasarım hakkında sorularınıza profesyonelce cevaplar alarak merak ettiğiniz konuları kolayca çözüme ulaştırabilirsiniz.

Pendik Web Tasarım Uzmanı

Pendik istanbulun en güzel ve kalabalık ilçelerinden birisidir. Nüfus olarakta bir hayli yüksek olan Pendik semtinde, mağazanızı ve iş yerinizi ziyaret eden müşterilerinizin sizden dijital platformda da ulaşabileceğini  asla unutmayın. Pendik Web Tasarım uzmanı ile rakiplerinizin google’da önüne geçmeye hazır olun!

Pendik Web Tasarım Firması

İstanbul’un nüfusu en yoğun olan birisi şüphesiz Pendik ilçesidir Bir çok web tasarım firmaları bulunan bu güzel ilçemizde doğru veb tasarım ajansını bulmak sandığınız kadar zor değil. Pendik’te web tasarım firması arayanlar için birbirinden şık ve güzel, mobil uyumlu, seo uyumlu, hızlı web sitesi çözümleri sunuyoruz. 10 yılda yüzlerce başarılı kurumsal site yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.

Pendik Web Tasarım Şirketi

Web tasarım ciddi yapılması gereken bir iştir. Sitenizi doğru ellere bırakmadığınız da ürün yada yazı eklemek gibi basit işlemleri bile yapmak saatlerinizi alabilir. Kolay, sade herkesin kullanabileceği basit yönetim panelleri hazırlayarak 15 günde sitenizi teslim ediyoruz. Pendik web tasarım şirketi ve şirketleri yazarak bizi bulan müşteriler için en doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isterim. Yapmanız gereken tek şey İletişim sayfasından yada aşağıdaki formu doldurarak bana ulaşmak.

Web Tasarım Pendik İstanbul

Pendik, ne kadar büyük bir ilçe olsa da web sitesi yapan firmalar ararken 10 yada 15 tane firmayla karşılaşırsınız bunlardan çoğu ucuz web sitesi kampanyası ile satış yapmaktadır. Fakat aradığınız şey kurumsal kimliğinize uygun web sitesi yaptırmak ise bizi aramaktan çekinmeyin. Web tasarım fiyatları piyasanın ne çok altında nede çok üstünde gayet makul ve ekonomiktir.

Pendik Web Tasarımcı

Kendimi kısaca tanıtmama izin verin. Bu satırları okuyorsanız kuvvetli muhtemel beni pendik web tasarımcı, pendik web tasarımı yapanlar, pendik web tasarımı yapan kişiler yada pendik web tasarımı yapan yerler diyerek buldunuz. Özetleyecek olursam Google aracılığı ile buldunuz öyle değil mi? Google’da yaptığım çalışmalar sonucu buraya geldiyseniz işimi doğru yaptığımı da az çok tahmin etmişsinizdir. Benim şöyle bir düşüncem var sizinle paylaşmama müsade edin. Herkes web sitesi yapabilir fakat onu google sonuçlarında göstermek ve üst sıraları taşımak tecrübe gerektiren bir iştir. Yaptığınız iş ne olursa olsun hedefiniz rakiplerinizi geçip üst sıralara çıkmak ise bana ulaşabilirsiniz. Size özel olarak hazırlayacağım iş planı ve strateji ile sizde kısa sürede internetten müşteri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Pendik Web Tasarım Danışmanlığı

İyi bir Web Tasarım danışmanlığı ile tüm dijital ihtiyaçlarınızı tek kişinin yönetmesi hem sizin işlerinizi kolaylaştıracak hemde daha sürdürülebilir olacaktır. Pendik Web Tasarım danışmanlığı firmaları arasında hedefimiz ilk sıraya yerleşmek olarak belirlemiş durumdayız. Bu yolda ilerleyerek amacımıza kısa zamanda ulaşmayı hedeflemekteyiz. Sizde kendi sektörünüz ile alakalı anahtar kelimeleriniz ile Google ve diğer arama motorlarında yükselmek istiyorsanız hemen bize ulaşın.

Hizmet Verdiğim Bölgeler

 • Ahmet Yesevi Mahallesi
 • Bahçelievler Mahallesi
 • Ballıca Mahallesi
 • Batı Mahallesi
 • Çamçeşme Mahallesi
 • Çamlık Mahallesi
 • Çınardere Mahallesi
 • Doğu Mahallesi
 • Dumlupınar Mahallesi
 • Emirli Mahallesi
 • Ertuğrul Gazi Mahallesi
 • Esenler Mahallesi
 • Esenyalı Mahallesi
 • Fatih Mahallesi
 • Fevzi Çakmak Mahallesi
 • Göçbeyli Mahallesi
 • Güllü Bağlar Mahallesi
 • Güzelyalı Mahallesi
 • Harmandere Mahallesi
 • Kavakpınar Mahallesi
 • Kaynarca Mahallesi
 • Kurna Mahallesi
 • Kurtdoğmuş Mahallesi
 • Kurtköy Mahallesi
 • Orhangazi Mahallesi
 • Orta Mahallesi
 • Ramazanoğlu Mahallesi
 • Sanayi Mahallesi
 • Sapan Bağları Mahallesi
 • Sülüntepe Mahallesi
 • Şeyhli Mahallesi
 • Velibaba Mahallesi
 • Yayalar Mahallesi
 • Yeni Mahalle Mahallesi
 • Yenişehir Mahallesi
 • Yeşilbağlar Mahallesi

Pendik Web Tasarım Firmaları

Pendik Web Tasarım hizmeti ile Pendikte bulunan firmaların google’da ilk sayfaya çıkma taleplerini bazı kötü niyetli arkadaşlar ve firmalar istismar etmektedir. Google her zaman kullanıcıyı memnun eden siteleri sever ve onları ödüllendirir. Backlink yada backlink paketleri satın alarak google’da yükselmek malesef sürdürülebilir bir yöntem değil. Bu yüzden seçtiğiniz pendik Web Tasarım firmaları yada pendik web tasarım şirketleri sizin gerçekten neye ihtiyacınız olduğunu iyi analiz etmelidir.

Pendik Web Tasarım Danışmanı

Diyelim ki siz bir kuru temizleme firmasısınız, kuru temizleme ihtiyacı olan müşteriler size nasıl ulaşmak isterdi? Telefon ile mi yoksa form doldurarak mı? Yada siz bir restoransınız, müşteriler size nasıl ulaşır? yemeksepeti, zomato, fırsat siteleri, google haritalar, facebook ve instagram reklamları.. bu liste her sektöre göre farklılık gösterecektir. Bu yüzden Web Tasarım hizmeti alırken paket olarak değil, gerçekten ihtiyacınıza uygun bir arama motoru optimizasyonu hizmeti almalısınız. Aksi durumda üzülerek söylüyorum ki dijitele yaptığınız yatırım boşa gidecektir

Pendik Web Tasarım Şirketleri

Pendik Web Tasarım şirketleri araması yaparken aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi öneririm.

 • Referansları olan,
 • Gerektiğinde telefon, mail ve whatsapp ile ulaşabileceğiniz,
 • Yazılım ve kod bilgisi olan,
 • İşinizi doğru anlayan,
 • Uzun vadede çalışabileceğiniz kişi/firmalar ile çalışmanızı tavsiye ederim.

Pendik Web Tasarım Uzmanları

Dijital ortamda daha görünür olmak isterseniz, pendik Web Tasarım uzmanları arayışınız için kurumsal firmalara Web Tasarım hizmeti veriyorum. Pendik bölgesinde firmanız varsa yüzyüze görüşüp size özel strateji belirleyebiliriz.

Pendik Freelance Web Tasarım Uzmanı

Bir sitenin sadece tasarımı ile iş bitmemektedir. Sitenin takibi, kimler nerelerden, hangi kelimelerle siteye ulaşmış gibi çok ayrıntılı analizleri, günümüzde olmazsa olmaz sosyal medya yönetimleri gibi teferruatları da bu işin içine girmektedir. Dolayısıyla iyi bir web sitesi için profesyonel destek almanızı önermekteyim.

Pendik Web Tasarım firmaları arasında profesyonel bir freelance Web Tasarım uzmanından(Web Uzmanı) almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın her günü görüşme yapabiliriz.

Pendik Web Tasarım (Arama Motoru Optimizasyonu)

Pendik Web Tasarım internet ile az çok haşır neşir olan hemen herkes için yapılabilecek bir iş değildir. Basit bir kaç sayfadan olan bir site yapmak için açık kaynaklı joomla, wordpress gibi hatta blog sitelerinden blogspot gibi siteler üzerinden siteler yapabilirsiniz. Ancak bir siteden gelir elde etmek, firmayı dijital ortamda kurumsallık katmak için mutlaka profesyonel bir arama motoru optimizasyonu uzmanından yardım almak şarttır.

Pendik Web Tasarım Fiyatları

İnternet sitenizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda en iyi şekilde tasarlayalım. Firmanızı rakiplerinizden bir adım öne çıkaralım. Pendik web tasarım fiyatları hazırlanacak sayfa sayısı ve site özellikleri gibi faktörlere göre değişmektedir. İndirimli fiyat listemiz için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz. Bütçe dostu web tasarım ücretleri ile kurumsal site sahibi olun.

En Popüler Scriptler

SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 7 Günde Teslim
E-Ticaret Sitesi

E-Ticaret Sitesi

5.000
SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 3 Günde Teslim
Simple Site (Hazır Tema)

Simple Site (Hazır Tema)

1.000
SEO Uyumlu & Mobil Uyumlu 5 Günde Teslim
Profesyonel Paket

Profesyonel Paket

3.000
Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

Yandex Kurumsal Mail Kurulumu

250

Top