Tercümanlar için Online Kazanç Sağlayacağı Web Sitesi Hizmeti

AnasayfaYazılarWeb TasarımTercümanlar için Online Kazanç Sağl...

Tercümanlar için Online Kazanç Sağlayacağı Web Sitesi Hizmeti

Müşterilerimizin bizi Google, Yandex gibi arama motorlarında bulmaları için bir web sitesine ihtiyacımız var. Bu web sitesi sizin isminiz ile açılmalı örneğin: isim.com, isim.net yada isim.com.tr gibi. Bu alan adını satın aldıktan sonra sitenizin çalışması için bir adet hostinge ihtiyacı var.

Bu teknik terimler kafanızı çok fazla karıştırmasın siz  günün sonunda yönetim paneli olan yazı, resim ve video ekleyebileceğiniz bir web siteniz olacak.

Bu iş için en iyisi: WordPress!

WordPress içinde binlerce ücretsiz temanın ve plugin (yardımcı modüller)'in bulunduğu bir platformdur.

WordPress ile açtığımız bu siteye wordpress tercüman sitesi kuracağız. Kurulum bittikten sonra temanızı işiniz ile ilgili en uyumlu hale getirdikten ve gerekli makyajları yaptıktan sonra içerikleri yüklemeye başlayacağız. Bu aşamayı sizinle beraber yapmamızda bir sakınca yok. Yaparken sitenizi nasıl yöneteceğinizi de öğrenmiş olacaksınız.

Peki hepsi bu kadar mı ?

Hayır! açtığınız siteyi sizden başka bilen yok. Arama motorlarınında sizi tanıması epey vakit alacak. Bu noktada WordPress SEO Danışmanlığı alarak sizi online ingilizce çevirmen, ingilizce çevirmen, ingilizce tercüman gibi bir çok anahtar kelime için çalışmalar yapacağız.

SEO çalışması ne kadar sürüyor?

Normalde 3 Ay çevirmen sektörü için iyi bir süre fakat bu işi şöyle düşünmeniz gerekiyor. Her firmanın muhasebecisi olduğu gibi mutlaka online pazarlama faaliyetlerini yürüten bir kişi ve ekibe ihtiyacı var. Dolayısı ile sizinde sürekli çalışacağınız birine ihtiyacınız var.

3 ay yetmiyor mu?

Yeterlidir. Fakat rakip çevirmenler sürekli yenilikleri takip ederek, güncel kalarak, sürekli çalıştığı bir ekip arkadaşı ile çalıştıkları için bir süre sonra siz gerilemeye başlarsınız. Dolayısı ile çevirmenler içni seo hizmetinin sürekli alınmasını önermekteyiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çevirmenler için web sitesi"Çevirmenler için hazırladığımız profesyonel web sitesi hizmeti sayesinde online olarak çeviri yaparak para kazanabilirsiniz.

Online çeviri yaparak para kazanabilir miyim?"Bir web siteniz varsa online olarak para kazabilirsiniz. Başka çeviri platformlarından iş beklemektense kendi isminiz ve web siteniz ile para kazanmak hiç zor değil.

ödeme alabilir miyim? Evet, siteniz online ödeme almak için uygun bir altyapıda hazırlanacak. iyzico, PayU, PayTR gibi sanal posları desteklemektedir.

Çeviri sitesi benim istediğim şekilde olacak mı?"Size göndereceğim örnek siteler üzerinden beğendiğiniz tasarımı seçerek istediğiniz şekilde birlikte düzenleyeceğiz.

İnternet siteme istediğim kadar dil ekleyebilir miyim? Evet siteniz bir çok dili eklemeniz için uygun bir altyapıda hazırlanmaktadır.

Çevirmen Web Sitesi Fiyatları

Web sitesi fiyatları, SEO danışmanlığı fiyatları ve başka sorunuz varsa aşağıdaki iletişim formunda bize ulaşabilirsiniz.


Top